Zeplin Balon

Zeplin Balon
Çeşitli organizasyonlar için destek hizmeti sunan Balonvar.com firması olarak, firmaların zeplin balon ihtiyaçları için kiralama yapıyoruz. Zeplin balon, içerisinde hafif gaz bulunan, bir ip ile sabit bir şekilde havada durması sağlanan balonlardır. Uzaktan kumanda sistemi ile kontrol edilebilmekte ve serbest uçuş yapması sağlanabilmektedir. balonvar.com olarak, zeplin balonların geniş yüzeylerine firmaların reklam ürünlerine ait baskıları yaparak, firmaların markalarının gökyüzünde dolaşmasını ve daha fazla kişinin bunu görmesini sağlıyoruz.
Zeplin balonlar, helyum gazı ile şişirilmekte ve organizasyonlarda, firma tanıtım işlemlerinde kullanılabilmektedir. Balonvar.com firmamız, daha çok reklam çalışmaları için firmalara, kiralama hizmeti veriyor. Daha önceden farklı amaçlarla kullanılan, zeplinler, günümüzde tamamen reklam amacıyla kullanılmaya başlanmıştır.
Firmamız, farklı modellerdeki ürünlerini, müşterilerinin taleplerine göre hazırlıyor ve kullanılmak istenilen alana, sağlam bağlantı ipleri ile bağlayarak, havada uçar vaziyette olmasını sağlıyor. balonvar.com sitemizde gösterdiğimiz, tüm balon çeşitleri, balon süsleme, organizasyon ürünleri, kiralama, aksesuar ürünleri temini gibi hizmetleri veriyoruz.

 

Zeplin Balon Çeşitleri
Işıklı zeplin balon
Kanatlı zeplin balon
Küre zeplin balon
Ampul zeplin balon
Ay yıldız şekilli zeplin balon

Işıklı Zeplin Balon
Zeplin balon çeşitlerini kiralayarak, reklam amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Zeplin balonlar ile reklamlarınızı 24 saat kesintisiz yapmak ve daha fazla dikkat çekmek istiyorsanız, ışıklı zeplin balon türlerini tercih etmelisiniz.

Çeşitleri gibi çok farklı modellerle müşterilerimize ürün sunuyoruz. Zeplin balonlar dev uçan reklam ürünleridir. Firmalar, dikkat çekerek, insanların ilgisini daha fazla çekmeyi ve gökyüzünde reklam yaparak, daha geniş kitlelere ulaşmaya çalışmaktadır. Özellikle fuar alanlarında, organizasyona katılan birçok firma zeplin balon çeşitleri ile etkinlik alanında kendilerini göstermeye çalışmaktadır.
Firmamız, ışıklı zeplin balon çeşitlerini, 2,5 mt ya da 3 mt ölçülerinde hazırlıyor, üzerine firmanın marka ve logosunu işleyerek, gece karanlığında bile görünmesini sağlıyor. balonvar.com kiralama hizmetlerimizde, firmaların, istedikleri şekil ve büyüklükteki ışıklı zeplin balonların kullanılmasını sağlıyoruz.
Ülkemizin tüm bölgelerinde yapılacak olan her türlü organizasyon için ışıklı zeplin dahil tüm balon hizmetlerini en iyi şekilde sağlıyoruz.

Kanatlı Zeplin Balon
Kanatlı zeplin balon çeşitleri, PVC hammaddeli olarak yapılmakta ve büyük ebatlarından dolayı geniş alanlardan görülebilmektedir. Günümüzde en etkili reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Balonvar.com firmamız, sizler için istenilen ölçülerde kanatlı zeplin balonları hazırlıyor ve sizler kiralama yaparak, bu reklam araçlarını belirli süre kullanmanızı sağlıyoruz. Kanatlı zeplin balonlar helyum gazı ile şişirilmektedir.
Helyum gazı sayesinde uçuculuk özelliğini kazanmakta ve uzun süre havada kalabilmektedir. Firmamız, satışını ya da kirala yaptığı kanatlı zeplin balonlarının uçuş özelliğini kaybetmeye başladığını gördüğünde, tekrardan helyum gazı ile şişirerek, tekrardan uçmasını sağlıyor. Zeplin balon çeşitleri, hem açık alan hem de kapalı alanlarda kullanılabilmektedir. İç ve dış mekan durumlarına göre farklı ölçülerde hazırlanmaktadır.
Daha önceden, kanatlı zeplin balonlar içerisine konulan helyum gazının yanıcı özelliği varken balonvar.com firması günümüzde yanıcı özelliği olmayan helyum gazını kullanarak güvenli olmasını sağlamaktadır.
Önceki zamanlarda yük ve yolcu taşımak amacıyla kullanılan çeşitli kanatlı zeplin türleri, günümüzde sadece reklam amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Balonvar.com balon hizmetlerimizden, kiralama hizmetini aldığınızda, kanatlı zeplin balon çeşitlerini, kullanacak olan firmanın göstermiş olduğu yerde, şişirerek hazırlamakta ve sağlam bağlantı ipleri ile yerde güvenli bir yere bağlayarak, kanatlı zeplinin havada uçmasını ve sabit kalmasını sağlıyoruz. Reklam amaçlı olarak kullanılan kanatlı zeplin balonlar genellikle 6 mt ölçülerinde kullanılmaktadır.

Zeplin Balon
Balonvar.com olarak, ülkemizdeki tüm organizasyon türleri için her türlü balon süsleme ve balon ürünleri hizmetlerini en iyi veren bir firma olarak yer almaktayız. Firmamız ile irtibat kurduğunuzda, organizasyonlar ve firma reklamları için küçük balon türlerinden zeplin balon türlerine kadar tüm çeşitleri talep edebiliyorsunuz. Zeplin balonları, kullanım amacına ve yerine göre, küre, kanatlı, oval, ışıklı, ışıksız gibi farklı özellikleri ile temin ediyor.
Zeplin balonlar, en iyi uçan reklam ürünleridir. Zeplin balonlar, şişirilerek ve havada kontrolünü sağlayacak iple bağlandıktan sonra, bırakıldığında, ip mesafesine göre en yüksek noktaya ulaşacaktır. Üzerinde yer alan firma marka ve logosu daha geniş alanlardan daha fazla kişi tarafından görünmeye başlayacaktır. Balonvar.com sayesinde firmanızın reklamını kısa sürede en iyi şekilde yapmış olacaksınız.