Balon Çeşitleri

Balon Çeşitleri
Farklı balon çeşitlerimiz ve özel tasarımlı balonlarımız ile tüm açılışlar, partiler ve diğer organizasyonlar daha anlamlı olmaya başlamıştır. Balonlar genel anlamda eğlencenin, mutluluğun ve rengin en özel simgesini yansıtır. Bu konuda üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm balonlarımız yüksek kalitede olup sizlere bu şekilde sunmaktayız.
Tüm balon çeşitlerimize sayfamıza erişim sağlayarak görme fırsatı edinebilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizim için oldukça önemli olurken, tüm balon üretimlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Tüm organizasyonlarda balon detayını atlamadan tüm ekibimize güvenin. Farklı model ve çeşitteki balonlarımız en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimiz ile buluşmaktadır.

Baskılı Balon
Son yıllarda genel olarak tüm firma ve şirketlerin özel günleri, açılışları ve diğer parti organizasyonlarında baskılı balon çeşitleri daha çok tercih edilmektedir. Baskılı balon için sitemize erişim sağlayarak tüm taleplerinizi anında sunabilirsiniz.
Baskılı balon hangi organizasyonlarda daha fazla kullanılır?
Baskılı balonlar genel olarak firma ve şirketlerin tanıtımı için kullanılmaktadır. Tüm bilgilerin bu balonlarda ayazması firmaların kendilerini tanıtmalarında büyük kolaylık sağlamaktadır.
Baskılı balonlar ayrıca doğum günleri, baby shower partileri ve diş buğdayı gibi özel anlam içeren günler için hazırlanmaktadır.
Baskılı balonlar özel ve iş dünyası için yapılan organizasyonlarda daha fazla kullanılmaktadır.
Baskılı balonlar sizlerden gelen taleplere göre hazırlanıp hızlı ve güvenli kargo ile gönderilmektedir.
Firma olarak talep edilen her baskılı balon için gerekli çalışmaları yaparak ilgili firmanın tüm bilgilerini ve diğer partiler için gereken yazıları en net şekilde yaparak sunmaktayız.
Organziasyonu ve ayarlaması yapılan her konseptte kullanılması gereken balonlar baskılı olduğunda daha anlam taşımaktadır.

Üretim ve satış yapan balon firması olarak sizlerden gelen tüm talepler anında değerlendirerek sizlere sunmaktayız. Baskılı balon satışlarımız 7/24 devam etmekte olup müşteri memnuniyet her zaman daha ön planda yer almaktadır. Baskılı balonların tüm temini için internet sitemize erişim sağlayıp beğendiğiniz modelleri sepete eklemeniz olacaktır. Bir tık kadar uzağınızdayız.

Şişme Maskot
Açılışı yapılan her dükkan, firma, iş yeri ve diğer özel alanlar için kullanılan şişme maskot temini tarafımızca yapılmaktadır. Maskotlar istenilen şekil ve boyutta olup özel balonlar baskı haline getirilerek oluşturulmaktadır. Son zamanlarda birçok dükkan ve iş yerinin daha net görülmesi ve farkına varılması için kullanılan şişme maskotlar ekibimiz tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.
Tüm şişme maskotlar çok fraklı tarzda olup istenilen büyüklükte imal edilebilmektedir. Bu sebepten önceden tüm kategori dikkatli şekilde incelenerek en son karar verilip bizlere iletilmesi gerekir. Şişme haline getirilen bu maskot balonlar oldukça sevimli ve mizaha yakın karakterlerdir. Bu sebepten yeni açılan tüm dükkanların kullandığı ise değişmeyen gerçekler arasında yer almaktadır.
Özel personelimiz sayesinde verilen her sipariş en hızlı sürede hazırlanıp sizlerin vermiş olduğu adrese gönderilmektedir. Tüm şişme maskot balonlar farklı fiyatlanma üzerinden gösterilmektedir.
Genel olarak açılışlarda ve fuarlarda çok sık kullanılan şişme maskotlar en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Çocukların daha dikkatlerini çeken bu özel balonlar için önceden firmamızı arayarak tüm isteklerinizi bildirmeniz ayrıca rica olunmaktadır. Her farklı konsept için ürettiğimiz şişme maskotlar en geç 2 gün içerisinde kapınıza kadar gelecektir.

Yer Balonu
Her türlü reklam ve tanıtım için kullanılan yer balonları özel tasarımlarımızla bizlere emanettir. Firmaların isimlerinin ve diğer önemli bilgilerinin yazdığı bu yer balonları oldukça büyük bir yapıya sahiptir.
Üretimimiz aşamasında birçok kontrolden geçen ve sıkıntı yaşanmaması adına sürekli tedbir halde olan bu balonlar için sitemize tek tıkla erişim sağlayarak tüm çeşitlere sahip olunmaktadır. Işıklı veya ışıksız halde satışta olan tüm yer balonları firmamız aracılığı ile insanlara sunulmaktadır. Bu kategorimiz her geçen gün aratan müşterilerle kendini bulmaktadır. Büyük şirket ve holdinglerin yaptığı her özel toplantıda başı çeken yer balonları en cazip fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.
Tecrübeli ekibimiz gelen her yer balonu siparişinde hemen ulaştırma çabasına girmektedir. Yerden monte edilen ve uçması mümkün olmayan ağır malzemelerden yapılan yer balonlarına kaliteyi bulmak için bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Balon tarzları ve fiyatları için online sitemiz sizin için aktif hale gelmektedir.