Uçan Balon Siparişi

Uçan Balon siparişi

Uçan Balon Siparişi. Adrese teslim lateks uçan balon, Folyo kalp uçan balon çeşitleri. Harf ve rakam uçan balonlar. Adrese teslim, Kapıda Ödeme İmkanı İle Uçan Balon Siparişi verebilirsiniz. İstanbul içi ve Türkiye geneli helyum uçan balon teslimatı. Fiyat bilgisi ve sipariş oluşturmak için sayfanın üst tarafında bulunan hızlı iletişim ikonlarını kullanın. Arayın, sms atın, mail gönderin veya whatsapp dan hızlı sipariş verin. Sipariş vermeden önce galerimizi inceleye bilirsiniz.

Aynı Gün Teslim Uçan Balon Siparişi

Uçan balon siparişleri aynı gün içinde hazırlanır ve sevdiklerinize istenilen adrese dilediğiniz saatte teslim edile bilmektedir. Onlarca çeşit uçan balon ve uçan balon demetleri, şimdi sipariş verin hemen teslim edelim.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Uçan Balon Sipariş oluşturduktan sonra balonları teslim almadan önce kaparo veya ücret ödemezsiniz. Sipariş edilen uçan balonları kapıda nakit veya havale ve eft ödeme yöntemi ile yapabilirsiniz. Güvene dayalı ödeme yöntemi. 

LATEKS UÇAN BALON HAVADA KALMA SÜRESİ

Lateks uçan balonların havada kalma süresi ortalama 12 ile 14 saat arasında dır.  Lateks balonlar gözle görülmeyen mikroskopik hava deliklerinden helyum gazının çıkmasını kolaylaştırır. Balonun bu kadar kısa kalmasının sebebi budur. 

FOLYO BALON HAVADA KALMA SÜRESİ

Folyo balonların havada kalma süresi lateks balona göre 10, 15 kat daha fazladır. Folyo balonlarda lateks balonlarda olduğu gibi gözle görülmeyen mikroskobik hava delikleri yoktur, bu sebeple balonun içindeki helyum gazı sadece folyo balonun şişirildiği sibop kısmından hava kaçırabilir. Sibop kısmı ne kadar hava kaçırıyor gibi görünse bile folyo balonlar 10, 15 hatta 20 güne kadar folyo boyutuna göre havada kalma özelliği göstere bilir.

UÇAN BALONLAR NASIL TESLİM EDİLİYOR?

Uçan balonlar sipariş alındıktan sonra özenle mağazamızda teslim edileceği gün teslim edileceği saate yakın bir zamanda hazırlanıyor. Hazırlanan uçan balonlar özel şirket araçlarımızla müşterilerimizin belirlediği adreslere personelimiz tarafından teslim ediliyor.