Zeplin Balon Çeşitleri

Zeplin Balon
Zeplin Balonlar Uçan Dev Reklam balonları dır.

Fuar, açık hava, tanıtım günleri, dev toplantılar ve mitingler Zeplin Balon kullanım alanıdır. Zeplin Balon çok büyük olduğu için çok uzaktan fark edilir, dikkat çeker. Dev Reklam Balonu üzerine özel baskı ile markanızın, ürününüzün veya kuruluşunuzun logosu baskı yapılır. PVC Zeplin Balon kullanıldıktan sonra içindeki gaz tahliye edilip tekrar kullanılmak üzere muhafaza edilebilir.

Balon Var, Zeplin Balonları Yanıcı ve Zehirli olmayan Kokusuz ve hiç bir şekil de tepkimeye girmeyen son derece Güvenli Helyum Gazı ile şişirir.

Zeplin Balon

 


 

Zeplin Balon

Zeplin Balonlar Uçan Dev Reklam balonları dır.

Fuar, açık hava, tanıtım günleri, dev toplantılar ve mitingler Zeplin Balon kullanım alanıdır. Zeplin Balon çok büyük olduğu için çok uzaktan fark edilir, dikkat çeker. Dev Reklam Balonu üzerine özel baskı ile markanızın, ürününüzün veya kuruluşunuzun logosu baskı yapılır. PVC  Zeplin Balon kullanıldıktan sonra içindeki gaz tahliye edilip tekrar kullanılmak üzere muhafaza edilebilir.

Balon Var, Zeplin  Balonları Yanıcı ve Zehirli olmayan Kokusuz ve hiç bir şekil de tepkimeye girmeyen son derece Güvenli Helyum Gazı ile şişirir.

Uçan Balon Fiyatları  Uçan balon satın almak için tıklayın


 

 

Benzer Çalışmalar

Bumerang - Yazarkafe