Hakkımızda

Balon var! Balona dair her şey, sloganımızla çıktığımız yolumuzda, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman önemsiyor ve ön planda tutuyoruz. Profesyonel ekiplerimizle müşterilerimizden gelen her türlü talepleri en kısa sürede karşılamaya, onlara en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla vermeye çalışıyoruz. Hizmet sektörümüzde, müşterilerimize, tüm balon ürünleri ve balon dekorasyonları hizmetlerini kaliteli ve güvenli sunuyoruz.

Yapmak istediğiniz organizasyonlarınızda kullanacağınız balon dekorasyonlarını hayal ederek planlıyor ve ihtiyacınız olan ürünleri hazır bulunduruyoruz. Balon çeşitlerimizde sizlere, sevilen karakterlerin lisanslı ürünlerini sunarak, doğum günü ve diğer organizasyonlarınıza uygun ürünleri sizlere temin ediyoruz. Firmamızda, yapacağınız her türlü organizasyon için en iyi balon çeşitlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ürün Çeşitlerimiz

Balon var! Balona dair her şey, olarak, sizlere verdiğimiz hizmetlerimizde, uçan balon, balon süsleme, zeplin balon, çeşitli aksesuar ürünleri, balon çeşitlerini sunuyoruz. Ayrıca isteyen müşterilerimize ürünlerimizi kiralık olarak veriyoruz. Web sitemizde ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili yaptığımız kampanyalarımızı sizlere duyuruyoruz.

Tüm kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Tüm ürün çeşitlerimiz, kaliteli ve lisanslı ürünlerdir. Zeplin balon çeşitlerimiz ile açılış organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz. Doğum günü kutlamaları için özel tasarımlar geliştiriyor, sizlerin taleplerine göre balon süslemeleri yapıyoruz. Tüm ürün çeşitlerimizi uygun fiyatlara kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz.

Güvenli Hizmet

www.balonvar.com sitemiz üzerinden alacağınız tüm hizmetler için sizlere en güvenli hizmetleri sunuyoruz. Her zaman kaliteli ürün seçeneklerini sunarak, en iyi ürün çeşitlerinin tamamına hemen ulaşmanızı sağlıyoruz. Ürün satın alma işlemlerinde sizlere SSL güvenlik sertifikası güvencesinde ödeme yapmanızı sağlıyoruz.

Müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti için alışverişlerinde kullanılan hesap bilgileri sadece sipariş işlemlerinde kullanılmakta ve sitemiz veri tabanına hesap bilgileri kaydı yapılmamaktadır. Sitemizde yapacağınız tüm işlemlerin en güvenli şekilde sağlandığını bilmelisiniz. Balon var! Olarak sizlere her zaman en iyi, en kaliteli, en güvenli hizmetleri vermeye çalışıyoruz.

Aynı Gün Teslimat

Sitemiz üzerinden sizlere sunduğumuz ürünlerimizden istediğinizi, seçebilir ve bizlerle irtibata geçerek, istediğiniz renk ve tasarımlarda balon çeşitlerini sizler için hazırlamamızı isteyebilirsiniz. Ürünlerimizden satın aldığınız ürünleri sizlere güvenli bir şekilde ulaştırmak için kendi araçlarımız ile sizlere ulaştırıyoruz. Satın aldığınız ürünler, genellikle stoklarımızda mevcut olduğu için aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Kampanyalarımızı takip ettiğinizde, ücretsiz teslimat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Balon var! Balona dair her şey, vizyonumuz, müşterilerimizin yapacağı organizasyonlara en renkli hizmetleri sunabilmektir. Kaliteli ürün ve güvenli hizmeti birleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartıyoruz.